Фантазия? Не ,това е чиста реалност
Фантазия? Не ,това е чиста реалност
Фантазия? Не ,това е чиста реалност
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фантазия? Не ,това е чиста реалност


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кралици
Алона Фрей
Бели Вампири
Изоставената къща край езерото... - Page 2 1-27
Елина Фрей
Черни Вампири
Изоставената къща край езерото... - Page 2 2-13
Моргана Флетчър
Хибриди
Изоставената къща край езерото... - Page 2 6-84
Latest topics
» Нашите приятели
Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyСъб Май 26, 2012 3:22 pm by Стайлс

» Станете наши приятели
Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyСъб Май 19, 2012 11:33 am by byh4o

» Изоставената къща край езерото...
Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyСря Май 02, 2012 9:32 am by Стайлс

» Кралските покои
Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyНед Апр 29, 2012 7:52 pm by Джаксън

» Лабиринта в подземието
Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 12:44 pm by Джаксън

» Езерото
Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 8:43 am by Стайлс

» Трапезарията
Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyЧет Апр 26, 2012 6:09 pm by Моргана Флетчър

» Пещерата до езерото
Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyЧет Апр 26, 2012 5:48 pm by Елина

» Скалите
Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyЧет Апр 26, 2012 5:45 pm by Елина

Top posters
Моргана Флетчър
Изоставената къща край езерото... - Page 2 Vote_lcapИзоставената къща край езерото... - Page 2 Voting_barИзоставената къща край езерото... - Page 2 Vote_rcap 
Алона Фрей
Изоставената къща край езерото... - Page 2 Vote_lcapИзоставената къща край езерото... - Page 2 Voting_barИзоставената къща край езерото... - Page 2 Vote_rcap 
Стайлс
Изоставената къща край езерото... - Page 2 Vote_lcapИзоставената къща край езерото... - Page 2 Voting_barИзоставената къща край езерото... - Page 2 Vote_rcap 
Елина
Изоставената къща край езерото... - Page 2 Vote_lcapИзоставената къща край езерото... - Page 2 Voting_barИзоставената къща край езерото... - Page 2 Vote_rcap 
Джаксън
Изоставената къща край езерото... - Page 2 Vote_lcapИзоставената къща край езерото... - Page 2 Voting_barИзоставената къща край езерото... - Page 2 Vote_rcap 
Rose-Ray Blue.
Изоставената къща край езерото... - Page 2 Vote_lcapИзоставената къща край езерото... - Page 2 Voting_barИзоставената къща край езерото... - Page 2 Vote_rcap 
Agatha.
Изоставената къща край езерото... - Page 2 Vote_lcapИзоставената къща край езерото... - Page 2 Voting_barИзоставената къща край езерото... - Page 2 Vote_rcap 
Венера
Изоставената къща край езерото... - Page 2 Vote_lcapИзоставената къща край езерото... - Page 2 Voting_barИзоставената къща край езерото... - Page 2 Vote_rcap 
Sally Clermon
Изоставената къща край езерото... - Page 2 Vote_lcapИзоставената къща край езерото... - Page 2 Voting_barИзоставената къща край езерото... - Page 2 Vote_rcap 
Hero.
Изоставената къща край езерото... - Page 2 Vote_lcapИзоставената къща край езерото... - Page 2 Voting_barИзоставената къща край езерото... - Page 2 Vote_rcap 

 

 Изоставената къща край езерото...

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyЧет Апр 26, 2012 5:42 pm

First topic message reminder :

Изоставената къща край езерото... - Page 2 1745083-abandoned-house-by-beautiful-lake-side
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 9:47 pm

Усетих как свърши в мен.

-Желая те.. още те желая.. - Стайлс преглътна и допълни:
-Искам да те чукам..


Гледах го в очите и казах задъхано:

-Прави с мен каквото пожелаеш..Имаш тялото ми.. имаш мен...-впих устни в неговите.-Искам те.. още те искам.-дори и след невероятният секс исках още..
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 9:54 pm

Бавно се завъртях, като бях под нея и казах:
-Искам.. ти да командваш.. искам ти да се възползваш от мен.. - след тези думи я погледнах и допълних:
-Да правиш с тялото ми, каквото поискаш.. - преглътнах и зачаках отговора й.. да видя как и колко ще ме пожелае..
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 10:02 pm

Накарах го да се изправи и да седне на дивана.След това седнах в него и телата ни бяха плътно прилепнали.Започнах да движа тялото си първо нагоре надолу, а след това напред и назад.

Целувах всяка част от врата му и устните.

-А в кафенето каза, че няма да те имам и не съм твой тип.-леко захапах ухото му след като му напомних какво беше казал.
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 10:05 pm

Усмихнах се доволно и казах:
-Добре.. сгреших.. - след което хванах дупето й и го стиснах, за да я издърпам нагоре. Устните ми се сляха с нейните и й казах:
-Накажи ме за това.. - след това се изкикотих и зачаках да видя как ще ме накаже и дали въобще ще ме накаже, защото си бях доста нахален..
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 10:13 pm

-Накажи ме за това..

Засмях се, хванах ръцете му и ги притиснах към облегалката на дивана.

Забавих темнпото и знаех, че това ще го побърка, защото беше много възбуден.Езика ми премина през долната му устна, но преди да го улови за целувка вече го целувах по брадичката.

Спрях да се движа за секунди, защото исках да го почувствам докрай.
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 10:32 pm

Издишах и казах:
-О..моля те.. не спирай.. -звучах отчаян. Преглътнах и допълних:
-Искам да те усещам.. да усещам как се движиш.. да.. - след тези думи я загледах и допълних:
-Да източиш всяка една моя капка, докато не усетиш, че не можеш да стъпиш на краката си.. - преглътнах и допълних:
-Искам да те чукам във всяка една дупка..
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 10:38 pm

-Давай.. направи го, чукай ме!-казах задъхано и започнах да се движа много бързо.Прекалено бързо, а гърдите ми се докосваха до неговото тяло.

-Твой ред е да диктуваш правилата, а тази малка пауза ти беше наказанието.

Колкото по-бързо се движех толкова повече се възбуждах, сигорно вече бях свършила около хиляди пъти, но след всяка минута се чувствах все по-възбудена и бях сиготна ,че и с него е така..
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 10:43 pm

+18
Бях се отпуснал на дивана и усещах как тя ме е притиснала и подскача върху пениса. Издишах тежко и не спирах да се опитвам да се сдържа, но при един от тласъците аз свърших и от движението.. спермата ми се разпространи по краката ни. Погледнах я и казах:
-Не спирай.. - след това я погледнах и допълних:
-Искам да усетя езичето ти там долу.. - преглътнах и допълних:
-Искам да усетя колко палава можеш да бъдеш..
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 10:54 pm

-Искам да усетя езичето ти там долу..
-Искам да усетя колко палава можеш да бъдеш..


-Колко палава мога да бъда зависи от теб ...-свлякох се в краката и поех пениса му в устата си.Езика ми леко се завъртя около него.След това пръстите ми се завъртяха около него и направих въртеливи движения с езика си..

Вдигнах поглед за да се уверя,че му харесва..
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 11:01 pm

Движенията й бяха невероятни. За пръв път го изпитвах и тя усети как пениса ми претрепна в ръцете и устата й. Преглътнах и издишах тежко, като допълних:
-Толкова е.. хубаво.. - като тя усети как се отпуснах и допълних:
-обещавам.. да се реванширам... - след тези думи ръцете ми се спуснаха надолу и преминаха през косата й, като я погледнах и допълних:
-Ще направя всичко, което пожелаеш.. - и зачаках да видя как ще се отнася с мен.. и малкия ми приятел.
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 11:20 pm

-Толкова е.. хубаво.

-Ще направя всичко, което пожелаеш..

Усмихнах се доволно.Заиграх се ,но бях нежна.Езикът ми се плъзгаше по него,а пръстите ми го галеха.Поех го целият в устата си.Направих го няколко пъти и беше все по-бързо.

-Накарай ме да полудея от удоволствие..-казах и езичето ми отново палаво се завъртя няколко пъти.
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 11:31 pm

Погледнах я и казах:
-Спри.. - не исках повече да седи на колене пред мен, като наказана.. просто я придърпах нагоре и допълних:
-Сега е мой ред.. - тя усети как навлязох отново и нежно движех пениса си в нея. Погледнах я в очите, докато се бях излегнал на дивана и допълних:
-Кажи ми..колко много искаш да те подлудя.. - и зачаках отговора й.
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 11:38 pm

-Сега е мой ред..

Той ме придърпа на дивана и ме сложи да легна, а след това проникна отново.Погледна ме в очите и ме попита колко много съм искала да ме подлуди.

-Много!-казах като изстенах.-Накарай ме да викам..-надигнах се леко и го целунах страстно.
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 11:44 pm

Имаше желание за това.. щях да го изпълня. Бавно се движех, като и тя се движеше върху мен, но изведнъж.. последва обрат. Завъртях се така, че тя да е на дивана, а аз да съм прав до него. Разкрачих я, като облизах пръстчетата си и я погалих отдолу. След секунда тя усети как навлязох в нея рязко и се притиснах, за да я целуна. Задвижих се в таза много бързо и просто.. навлизах в нея без да се съобразявам с бързината си.
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 11:51 pm

Той се беше изправил и беше прекалено бързо и това адски много ми харесваше.

-О да .. да .. ДА!-извиках.-Не спирай!-надигнах се за да слея устните си с неговите.

Оплетох краката си около кръста му, а ръцете си около врата му.

Започнах да се притискам в него ,а той продължаваше все така бързо да се движи и да предизвиква най-хубавите оргазми, които съм получавала.
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 11:55 pm

Накрая не знаех как да издържа. Притиснах се и за пореден път свърших в нея. Погледнах я и казах:
-Желая те.. все още.. - след тези думи я погалих и тя усети как пръстчетата ми преминаха между бузките на дупето й. Усмихнах се и казах:
-Искам да те чукам тук.. - и се надявах да не е болезнено за нея там..
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyСъб Апр 28, 2012 7:48 am

Усетих за пореден път топлата течност да се стича между краката ми и си помислих, че се е уморил, но той пожела да го направим по друг начин..

Завъртях се с гръб към него.Усещах как няма да мога да си стъпя после на краката.Чудех се толкова ли много го възбуждах за да иска още и още и да намира сили да се движи.

Наведох се леко и когато проникна извиках тихичко.Отначало започна нежно и бавно но сле това забърза темпото.
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyСъб Апр 28, 2012 2:33 pm

+18
Ръцете ми я обгърнаха, като я притиснах надолу. За пореден път навлизах в нея и чувството беше невероятно. Все едно имаше нещо там долу, което ме караше да не спирам да правя такива неща с нея. Ръцете ми се плъзнаха нагоре и стиснаха гърдите й, като ги натискаха надолу, за да усети че навлизам в нея..
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyСъб Апр 28, 2012 2:40 pm

Заболя ме , но болката беше заменена от една огромна доза наслада.Вече сигорно минаваха два часа, а той имаше сили да ме допобърква и да ми доставя удоволствие.Забих нокти в тапецерията на дивана и я разкъсах.

Не исках това да свършва, не исках да си тръгва... беше нелогично точно аз да помисля това, но се случи .. след това обвиних страхотният секс за тези мисли, които не трябваше повече да допускам в главата си.
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyСъб Апр 28, 2012 2:47 pm

Придърпах я към себе си и тя усети как навлязох в нея докрай. Погледнах я и захапах ушето й, за да ме усети, а след това оскубах косата й. Вратът и се оголи и аз започнах да го целувам, като казах;
-Искам да правиш с мен.. много.. много неприлични неща.. - след тези думи я облизах и целунах, като вплетох език в нейния. Загледах я и допълних:
-Искам да използваш тялото ми за каквото си поискаш
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyСъб Апр 28, 2012 2:56 pm

-Искам да използваш тялото ми за каквото си поискаш.

Не исках само да използвам тялото му, не исках и той да ме възприема по този начин, не исках да съм момичето чието тяло да използва..

Бутнах го да легне на на дивана и започнах да го целувам първо по устните ,а след това езика ми се спусна надолу по тялото му..
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyСъб Апр 28, 2012 2:59 pm

Тя се извъртя с лице към мен и ме натисна към дивана, като започна да ме целува по вратлето и гърдите. Отпуснах се и каза:
-Да.. изцяло.. - издишах тежко и леко изстенах, като допълних:
-Изцяло твой съм..
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyСъб Апр 28, 2012 3:19 pm

Никога не вярвах на такива неща, казани по време на секс.

Въобще не реагирах просто продължих да обикалям тялото му с устни.

Настаних се върху него и бях решила докрай да го изморя, ако това беше възможно.

-Искаш ли да съм твоя?-попитах и го целунах нежно и продължително..
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyСъб Апр 28, 2012 6:18 pm

+18

Стоях отпуснат на дивана и усещах как тя се движи. Стиснах дупето й, като я натиснах надолу. Целунах я и казах:
-ДА! Искам да си моя!
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 EmptyСъб Апр 28, 2012 6:52 pm

Може би не трябваше точно сега да го питам такива неща.Усетих как с движенията си отново го бях докарала до ръба...

Нямах сили за повече.Бях се уморила много.Свлякох се в ръцете му и казах.

-Съжалявам.. не мога повече .. искам ,но ..-реших да го целуна и се надявах да не ме отблъсне...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Изоставената къща край езерото...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Езерото
» Пещерата до езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Фантазия? Не ,това е чиста реалност :: Лондон, столица на Великобритания. :: В покрайнините на града ...-
Идете на: