Фантазия? Не ,това е чиста реалност
Фантазия? Не ,това е чиста реалност
Фантазия? Не ,това е чиста реалност
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фантазия? Не ,това е чиста реалност


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кралици
Алона Фрей
Бели Вампири
Кралските покои - Page 2 1-27
Елина Фрей
Черни Вампири
Кралските покои - Page 2 2-13
Моргана Флетчър
Хибриди
Кралските покои - Page 2 6-84
Latest topics
» Нашите приятели
Кралските покои - Page 2 EmptyСъб Май 26, 2012 3:22 pm by Стайлс

» Станете наши приятели
Кралските покои - Page 2 EmptyСъб Май 19, 2012 11:33 am by byh4o

» Изоставената къща край езерото...
Кралските покои - Page 2 EmptyСря Май 02, 2012 9:32 am by Стайлс

» Кралските покои
Кралските покои - Page 2 EmptyНед Апр 29, 2012 7:52 pm by Джаксън

» Лабиринта в подземието
Кралските покои - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 12:44 pm by Джаксън

» Езерото
Кралските покои - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 8:43 am by Стайлс

» Трапезарията
Кралските покои - Page 2 EmptyЧет Апр 26, 2012 6:09 pm by Моргана Флетчър

» Пещерата до езерото
Кралските покои - Page 2 EmptyЧет Апр 26, 2012 5:48 pm by Елина

» Скалите
Кралските покои - Page 2 EmptyЧет Апр 26, 2012 5:45 pm by Елина

Top posters
Моргана Флетчър
Кралските покои - Page 2 Vote_lcapКралските покои - Page 2 Voting_barКралските покои - Page 2 Vote_rcap 
Алона Фрей
Кралските покои - Page 2 Vote_lcapКралските покои - Page 2 Voting_barКралските покои - Page 2 Vote_rcap 
Стайлс
Кралските покои - Page 2 Vote_lcapКралските покои - Page 2 Voting_barКралските покои - Page 2 Vote_rcap 
Елина
Кралските покои - Page 2 Vote_lcapКралските покои - Page 2 Voting_barКралските покои - Page 2 Vote_rcap 
Джаксън
Кралските покои - Page 2 Vote_lcapКралските покои - Page 2 Voting_barКралските покои - Page 2 Vote_rcap 
Rose-Ray Blue.
Кралските покои - Page 2 Vote_lcapКралските покои - Page 2 Voting_barКралските покои - Page 2 Vote_rcap 
Agatha.
Кралските покои - Page 2 Vote_lcapКралските покои - Page 2 Voting_barКралските покои - Page 2 Vote_rcap 
Венера
Кралските покои - Page 2 Vote_lcapКралските покои - Page 2 Voting_barКралските покои - Page 2 Vote_rcap 
Sally Clermon
Кралските покои - Page 2 Vote_lcapКралските покои - Page 2 Voting_barКралските покои - Page 2 Vote_rcap 
Hero.
Кралските покои - Page 2 Vote_lcapКралските покои - Page 2 Voting_barКралските покои - Page 2 Vote_rcap 

 

 Кралските покои

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Моргана Флетчър
Queen of Hybrids
Queen of Hybrids
Моргана Флетчър


Брой мнения : 111
Join date : 21.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyНед Апр 22, 2012 12:53 pm

First topic message reminder :

Кралските покои - Page 2 4677586W
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Джаксън
Хибриди
Хибриди
Джаксън


Брой мнения : 73
Join date : 22.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyСря Апр 25, 2012 7:52 pm

Неферет влезе през вратата и започна да ме разпитва. Къде сме били. Повтарях постоянно за храма на богинята, когато изведнъж усетих как тя ме погледна по-злобно дори и от майка ми. Очите й ме изплашиха, а аз не казах нищо. Преглътнах и държах на думата си. Имах усещането, че тя иска да ме скърши на две, но тогава влезе шофьора. Беше се припотил и едва пелтечеше думите си, като издаде къде сме били. Тогава стана нещо, което не очаквах. Неферет започна да лекува кралицата, като не можа да ме изгони от стаята. Билките, който и даваше ми повлияха. Закашлях се, но се опитах да се задържа на крака. Бавно направих няколко стъпки, като паднах на колене и накрая се струполих на земята. Примигнах няколко пъти преди да изгубя съзнание и видях как Неферет излиза от стаята....


****



Бавно отворих очи. Опитвах се да се фокусирам, когато разбрах къде съм. Ръцете ми се плъзнаха мързеливо по пода, като накрая опряха длани в земята. Оттласнаха се и тялото ми се изправи бавно, като осъзнах, че съм на колене. Кракът ми се плъзна по пода и вече бях на едно коляно, което използвах за упора. Повдигнах се и бях прав. Погледнах кралицата и я видях. Спеше сладко на леглото. Доближих се и клатушкайки се застанах прав, като се обърнах към вратата. Бях във позата си за пазач и щях да изпълня дълга си...
Върнете се в началото Go down
Моргана Флетчър
Queen of Hybrids
Queen of Hybrids
Моргана Флетчър


Брой мнения : 111
Join date : 21.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyСря Апр 25, 2012 8:30 pm

Спях спокойно, когато чух някакво движение. Усещах кой е и заради това не си направих труда да стана, но дори и тихите му стъпки се набиваха в съзнанието ми, сякаш някой блъскаше по вратата. Намръщих чело и заговорих с тих и отпаднал глас, но беше достатъчно силно, че все пак да ме чуе.
- Прекалено шумен си - казах ядосано и се завъртях, като загледах тавана.
Всичко ме болеше и все още се чувствах отпаднала, за това може би не бях в пълния смисъл на думата злобарка. Изправих се в седнало положение, но не ми стана много по-добре, затова Мери веднага притича до мен и сложи възглавницата така, че да слъжи за облегалка. Зарадвах се, че се е оправила от вчера, но не защото ми пукаше за нея ... най-вече в момента, а защото не можех да я понасям, когато нещо не й беше наред. Бе толкова слаба и жалка, че малко стрес щеше да я довърши на момента и ако не беше моето въздействие, щеше да е пукнала като балон.
- Ооо ... кажете на всички да млъкнат или да се разкарат от двореца, защото ще ги разкъсам - казах ядосано и сложих ръцете си на главата, като бях вплела пръсти в косата си и се опитвах да успокоя болката, която ме караше да се чувствам, че всеки момент ще се пръсна.
Върнете се в началото Go down
Джаксън
Хибриди
Хибриди
Джаксън


Брой мнения : 73
Join date : 22.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyСря Апр 25, 2012 8:38 pm

Бавно закрачих, като държах ръцете си зад тялото. Излязох от стаята на Кралицата и започнах да разпространявам новината всички да млъкнат. Накрая се върнах при нея. Влязох тихо в стаята и останах на разстояние, като допълних:
-Заповедта изпълнена, ваше величество! - преглътнах и допълних:
-Ако имате нужда от нещо, каквото и да е моля споделете! - издишах и млъкнах. Загледах, я като изгоних всички мисли от главата си. В момента бях фокусиран над нея. Знаех от какво има нужда. Една вана и може би да свали тези неудобни дрехи, но Мери щеше да се погрижи за това. Аз просто щях да стоя при вратата и да наблюдавам. издишах тихо и се опитах да прикрия присъствието си, като използвах малко от върколака в мен. Дишането ми се забави, тялото ми изглеждаше като на изправен мъртвец, но това нямаше нищо общо. Аз просто стоях там, като сянка и пазех... Пазех Кралицата си и се надявах да има нужда от мен. За разлика от шумния тийнейджър преди малко в момента бях, като нинджа.. не можеше да се усети никоя от енергиите ми. Нито физическа, нито душевна.. все едно не бях там, а бяха сложили кукла..
Върнете се в началото Go down
Моргана Флетчър
Queen of Hybrids
Queen of Hybrids
Моргана Флетчър


Брой мнения : 111
Join date : 21.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyЧет Апр 26, 2012 1:03 pm

Въздъхнах тежко и отново се отпуснах, в опит да заспя, защото все още не се усещах в цялото си величие. Затворих очите си и видях нечии други пред мен ... топли и любящи. Бяха прекрасните очи на моя крал, които така силно копнеех да затворя за винаги, но добре знаех, че тогава щяха да ми липсват много повече, защото щях да знам, че никога повече нямаше да ги видя как ми се усмихват. Дори не бях наясно, как от нещо, за което просто си мислех, бях заспала и го сънувах в пълното му величие. Макар и да не го признавах, най-вече пред себе си, за мен той беше крал във всяко едно отношение, и не само титлата му караше поклонниците му да изпитват страхопочитание.

* ~ * ~ *
Въпреки отпадналото ми състояние, както всеки път, се събудих преди слънцето да е изгряло. Мери вече беше в стаята, беше напълнила ваната ми с гореща вода, а сега оправяше кърпите и дрехите ми, като дори не усети, че се бях изправила в седнало положение. Това обаче, не успя да отбегне на неговия поглед, затова побързах да му дам знак да мълчи, преди да е решил, че утрото е добро ... или поне можеше да се разтълкува така, защото ако на мен ми бяха отправили подобен злобен поглед, нямаше да мога да си отворя повече устата. Е, аз бях Кралицата, така че май нямаше как да стане, но въпреки това той ме разбра и си замълча.
Изправих се бавно и усетих как тялото ми се заливаше от енергия, която превръщах в гняв, ненавист и други отрицателни чувства. Мери видя, че съм станала, но не каза нищо, а само дойде при мен. Бавно дръпна връзките на дългата ми до земята нощница и тя се свлече в краката ми, откривайки голото ми тяло. Усетих погледа на Джаксън да се изкачва по краката ми, продължавайки нагоре, по перфектните ми форми, като стигна чак до косата, но аз не се обърнах към него. Отидох до ваната, като бях с гръб към моя пазач, но срещу мен беше огледалната стена. Оставих го да ми се наслади с поглед, като гледах право в очите му, но бях напълно безизразна. Накрая просто се потопих в горещата, вода като взех напоената гъба и започнах да я притискам към врата си, като водата се стичаше по мен, докато аз раздавах първите си заповеди за деня.
- Доведи ми шофьора ...
Върнете се в началото Go down
Джаксън
Хибриди
Хибриди
Джаксън


Брой мнения : 73
Join date : 22.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyЧет Апр 26, 2012 1:16 pm

Кралицата се събуди и точно, когато щях да я попитам как се чувства тя ме изгледа злобно и разбрах. Не беше в настроение. Бавно направих крачка назад и се изправих от поклонената си поза, която отдаваше почит. Кралицата се изправи и реши да си вземе вана. Мери и помогна със свалянето на нощницата и видях тялото й. Татуйровките й и всичко, което.. бих искал да докосвам в момента, да целувам. Представях си как пръстчетата ми преминаваха по татуйровките й, ръцете ми си играеха с гърдите й, езичето ми я задоволяваше и правеше палави движения, а тя... тя стенеше от удоволствие, когато чух заповедта й. Перверзните ми мисли се изпариха, а аз поклатих глава в знак на разбиране. Излязох от стаята като тръгнах към изхода на двореца. Започнах да разпитвам за шофьора, но никой не го беше виждал. Накрая отидох в гаража при лимузината. Той беше там.. стоеше и почистваше колата, когато му казах:
-Ела с мен! Кралицата те вика! - той се разтрепери, а аз се доближих до него. Хванах го за яката и го задърпах. Вървяхме с бързи крачки и те кънтяха в големия коридор. Накрая отворих вратата и го тикнах пред мен. Влязох след него и се надявах да съм се върнал навреме, за да огледам отново красивото и тяло..
Върнете се в началото Go down
Моргана Флетчър
Queen of Hybrids
Queen of Hybrids
Моргана Флетчър


Брой мнения : 111
Join date : 21.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyЧет Апр 26, 2012 1:42 pm

Докато Джаксън го нямаше, аз се изкъпах. Бях се оправила и сега се намирах в една бяла рокля, с дълги ръкави, която стигаше чак до земята и изглеждах като ангел в нея. Да обаче не бях съвсем ... а щом видях и шофьора, изражението на лицето ми загрубя.
- Оставете ни насаме - казах мило и го погледнах с една много нежна усмивка.
Видях как мери излезе, но пазача ми се поколеба, но аз нямах никакво намерение да повтарям, затова той осъзна, че трябваше да го направи и просто затвори вратата от външната страна. Първите 10 минути беше невероятно тихо, като дори се чуваше бръмченето на мухите, но изведнъж се чуха няколко силни вика и определено не бяха моите. След малко вратата се отвори и всички погледи се впериха в мен, като гледаха бялата ми рокля, по която имаше червени пръски, продължаващи по врата ми и няколко по брадичката, а от едната ми ръка капеше кръв на земята.
- Отивам на закуска, почисти стаята ми - казах на Мери, която ми подаваше бяла кърпа с треперещата си ръка.
Избърсах врата си, като леко размазах кръвта, но тя не ми пречеше особено, а после и ръката, като и върнах кърпата и тръгнах бавно по дългия коридор. От отворената врата се виждаше ваната ми, като тялото на шофьора стърчеше от нея и изглеждаше така, сякаш главата му беше потопена вътре, но това беше само врата, защото самата глава плуваше на повърхността на водата и все още се поклащаше. Навсякъде имаше червени пръски и локви, а водата беше тъмно розова, като продължаваше да се оцветява.
Върнете се в началото Go down
Джаксън
Хибриди
Хибриди
Джаксън


Брой мнения : 73
Join date : 22.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyЧет Апр 26, 2012 1:52 pm

След като влязох видях кралицата и перверзните мисли преди малко се превърнаха в романтични. Представих си как се промъквам през прозореца, само за да се срещна с нея. Тя се беше излегнала на леглото и лунната светлина я огряваше... Мечтите ми бяха прекъснати от Кралицата, която ни заповяда да излезем. Бях се замечтал, за това малко се забавих с излизането си, но просто останах на вратата. Продължих да си я представям. Осветена от луната и толкова красива. Ръцете и бяха над главата и се беше отпуснала. Тялото и потъваше в тази рокля.. гърдите и изпъкваха, заради движението си нагоре надолу, което доказваше, че диша. Тогава тя ме погледна.. повика ме с пръст и точно, когато си представях как щеше да ме целуне чух викове и леко подскочих. Преглътнах и тогава в представите ми се появи как ме обезглавява.. След тези мисли преглътнах и зачаках. Вратата се отвори и видях кралицата. Бялата рокля беше покрита с червени пръски, вратът й и ръката също. Мери веднага и помогна с това, а кралицата тръгна към закуска. Погледнах в стаята и видях "шофьора". Усмихнах се и просто я последвах. Вървях както винаги на няколко крачки след нея. Без да мисля за нещо.. каквото и да е просто казах:
-Заслужи си го! - тогава се досетих.. той беше този, който ни издаде на Неферет, а аз.. аз си мълчах докрай.. дори.. когато Неферет ме заплаши..
Върнете се в началото Go down
Моргана Флетчър
Queen of Hybrids
Queen of Hybrids
Моргана Флетчър


Брой мнения : 111
Join date : 21.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 3:49 pm

Чух ръмженето пред вратата и веднага се изправих, за да се накарам на Джаксън, защото очевидно беше решил, че след като се е нахранил може да прави каквото реши, но след като отворих вратата и го видях в пълната му форма, се усмихнах широко. Всички ме гледаха уплашено, като не бях много сигурна дали ги беше страх от мен или за пръв път се страхуваха за моята сигурност. Аз обаче не се притесних, отворих вратата и кимнах към стаята ми, като той веднага ме разбра и влезе бавно вътре. Не можех да опиша колко красиво ми се виждаше огромното му мускулесто тяло, покрита с гъста, напоена с кръв козина, стичащите се окървавени лиги по земята и всичко останало.
Затворих вратата и я заключих, като никой нямаше да влезе без разрешението ми. Обърнах се към Джаксън, който седеше до мен и дишаше тежко като всяко друго куче. Тръгнах бавно към леглото си и той видя как съблякох нощницата си, а тя се свлече по мен и качих голото си тяло на легло, като се обърнах към него. Веднага след като му направих знак да се качи при мен, той дойде, като колкото и странно да изглеждаше, аз започнах да галя моето кученце и да масажирам врата му.
Той се излегна, като положи главата си върху лапите и ме загледа спокойно. Всеки мускул в него се отпусна, като това показваше, че съвсем скоро щеше да се трансформира в човек или нещо средно между двете. Това този път не ме разочарова, защото ми се искаше да му се насладя, а нямаше да ми е лесно, ако беше в тази си форма.
Върнете се в началото Go down
Джаксън
Хибриди
Хибриди
Джаксън


Брой мнения : 73
Join date : 22.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 4:03 pm

Стоях пред вратата на кралицата, когато чух отварянето. Погледнах я и тя ме подкани да вляза.. Бавно закрачих и лапите ми не издаваха никакъв звук като стъпвах. Накрая влязох и тя затвори и заключи вратата след мен. Това, което видях накара хормоните в тялото ми да се събудят, но не ми пролича. Покани ме на леглото и бавно се доближих, като се излегнах до нея. Ръцете й ме накараха да се отпусна и да замъркам като коте, когато се трансформирах бавно. Бях на половина трансформиран, когато се осъзнах и я погледнах. Бавно се променях и накрая спрях. Все още имах ноктите и зъбите си, като я погледнах и с леко дрезгав глас казах:
-Имате ли нужда от нещо, кралице? - но тогава замлъкнах, защото усетих ръката й по косата си. Бях чисто гол, защото дрехите ми бяха разкъсани при трансформацията и тогава го забелязах. И тя беше чисто гола. Бавно се доближих до нея, защото ми беше хубаво да я докосвам и допълних:
-Вашето кученце е готово на всичко за вас! - и бавно се облизах, за да усетя зъбките си..
Върнете се в началото Go down
Моргана Флетчър
Queen of Hybrids
Queen of Hybrids
Моргана Флетчър


Брой мнения : 111
Join date : 21.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 4:19 pm

+18


Щеше ми се поне някога да млъкне, но9 явно му беше в природата да задава глупави въпроси, затова реших поне аз да не си хабя думите ... не бях от хората, които говореха излишно и това беше една от причината да не обичам да ме питат неща, чийто отговор беше ясен.
Отново наврях езика си в устата му, но направо се качих върху него и забих ноктите си в рамото му, като го притиснах грубо към леглото така, че този път да не ми избяга. Преминах с дългия си език по врата му, като това му причиняваше болка, сякаш прогаряше кожата му, но забелязах някакво удоволствие в очите му от причинената болка. Ръцете ми плъзнаха по тялото му, а после и устните ми, като се спуснах надолу, облизвайки гърдите му по подобен на куче начин, но с много по-перверзен вид, докато гледах право в очите ми.
Качих се отново нагоре и го целунах много страстно, като чаках да ми се отдаде, а езика ми преминаваше по зъбите му, като ги усещаше много странни ... приятно странни. Тръгнах към ухото му и го захапах, а той изстена тихо, като чу как изсъсках в ухото му.
Върнете се в началото Go down
Джаксън
Хибриди
Хибриди
Джаксън


Брой мнения : 73
Join date : 22.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 4:30 pm

+18

Нейно величество ме притисна към леглото и усещането от езика й.. от всичко останало, което ми причиняваше беше.. великолепна. Бях възбуден до краен предел и.. явно беше останало още нещо животинско в мен. Големината. Погледнах я и усетих как захапа ушето ми, но аз нямаше да стоя пасивно. Ръцете ми се плъзнаха по кръстчето й, като тя мижеше да усети колко по-силен захват имах от преди. Нежно я галех, като накрая ръцете ми обвиха бузките на дупето й. Стиснах ги и нежно я притиснах в себе си, като не казах нищо. Просто преминах с език по вратът й и накрая нежно продължих със зъбки. Достигнах устните й и натиках езика си между тях, като усетих нейния. Бях ужасно възбуден. Отърках се палаво в нея, като усети как притискам тялото й надолу, за да е по-близко до достойнството ми. Погледнах я в очите и просто не можах да издържа. Грубо натиснах тялото й надолу, като тя усети как навлизам в нея и докато не стигнах докрай не я пуснах. Езика ми премина по вратът й, като отново се спрях на устните й, но този път само ги облизах.
Върнете се в началото Go down
Моргана Флетчър
Queen of Hybrids
Queen of Hybrids
Моргана Флетчър


Брой мнения : 111
Join date : 21.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 4:43 pm

+18


Усетих как проникна бавно в мен и не се задоволи, докато не навлезе докрай. Усещах го така голям и твърд, че нямаше как да не ми хареса. Започнах да се движа бавно и плавно върху него, като ръцете му, които се намираха на дупето ми, ми помагаха да се движа, като постепенно ускоряваха темпото ми.
- Накарай ме да свърша - казах заповедно и го погледнах с онзи смразяващ поглед, но той дори не потрепна под мен.
Харесваше ми рака силен и безпощаден, а чуждата кръв по тялото му ме възбуждаше по един необясним и извратен начин. Тялото ми започна да подскача върху него, като бузите ми пляскаха върху бедрата му и той усещаше с каква сила използвах в движенията си. В тях нямаше абсолютно нищо нежно или романтично. Всичко беше страстно и силно, но задоволяваше и двама ни, като бях напълно сигурна, че той нямаше да остане недоволен, а аз най-вероятно щях да излъжа, че не ми стига, но животното в него ме побъркваше.
Върнете се в началото Go down
Джаксън
Хибриди
Хибриди
Джаксън


Брой мнения : 73
Join date : 22.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 4:52 pm

+18

Кралицата се задвижи бавно върху тялото ми, като забързваше движенията. Заповяда ми нещо, но не я отразих. Просто стиснах малко по-силно дупето й и започнах да я движа по-бързо. Това и щях да направя. Да я накарам да свърши, но изглежда, че тя и сама можеше да го направи. Подскачаше диво отгоре ми, като чувах пляскащите звуци. Това беше по-възбуждащо и от това да я накарам да свърши ползвайки езика си, но и за това имаше време. Сега ръцете ми бавно отпуснаха дупето й, като го освободиха, като знаех от какво имам нужда. Да ги преместя. Бавно ги задвижих нагоре, като тя усети как лекичко я драскаха и оставяха лека червена драскотина. Стигнаха до кръста й и за около минута го използваха, за каквото използваха дупето й. Да я движат по-бързо. Стоях с ръце на кръста, но знаех, че това не е достатъчно. Бавно ги задвижих нагоре, като обхванах гърдите й и ги стиснах, за да накарам зърната й да изпъкнат. Стиснах ги силно и тя усети как кучешките ми зъбки леко ги одраскаха, а езика ми се заигра със зърната й. Погледнах я и видях колко и харесваше, но това не беше края. Едната ми ръка пусна едната й гърда и се спусна надолу. нокътят на средния ми пръст се трансформира в нормален, като тогава Кралицата усети няколко неща. Големия ми пенис навлизащ докрай в нея, ръката ми, която стискаше едната й гърда и я караше да изглежда, като надут балон, езика ми, който си играеше със изпъкналото и зърно и средния пръст на другата ми ръка, който започна да я гали нежно по клитора, докато изпълнявах всички други действия едновременно. Тя пожела да свърши и това беше нещо, което можеше да я накара да го постигне..
Върнете се в началото Go down
Моргана Флетчър
Queen of Hybrids
Queen of Hybrids
Моргана Флетчър


Брой мнения : 111
Join date : 21.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 5:17 pm

+18


Започнах да стена силно, като усещах как оргазма преминаваше през тялото ми. Цялата стая се озвучаваше от удоволствието ми, а това сякаш го амбицираше и го караше да се движи още по-бързо от мен, като бяхме в пълен синхрон.
Легнах надолу, като забих ноктите си във брадичката му, причинявайки му болка, като го карах да ме погледне. Исках да ме гледа в очите, докато свършвах, за да е наясно какво точно прави с тялото ми и как ме побърква. Засмуках езика му, докато продължих да издавам онези звуци, показващи колко добре се чувствах, а той ставаше все по-твърд и влизаше все по-навътре. Усещах как пулсираше в тялото ми, но не бях много наясно, дали щеше да свърши скоро. Обичах дългия секс ... много го обичах, но размера на пениса му не ми позволяваше да продължа толкова, колкото при другите.
Устните ми се спуснаха по врата му и го захапах силно, като разраних кожата му, а тя започна да пусна кръв. Не изпитвах нужда от червената течност, но удоволствието го имаше, затова зарових върха на езика си в раната му и я разраних с една от най-нежните части от мен.
Върнете се в началото Go down
Джаксън
Хибриди
Хибриди
Джаксън


Брой мнения : 73
Join date : 22.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2012 5:28 pm

+18
Усетих го. Усетих как тя стигна до оргазма си, но това не беше края. Исках още.. исках да я накарам да ме иска.. да ме желае или просто да свърши отново. Всяка жена след оргазма си ставаше по-чувствителна, а това.. това ме накара да направя нещо, което никога не бих се осмелил. Поех контрол над нещата и се завъртях така, че да съм отгоре. Тялото й беше под моето, но краката и бяха пред тялото ми, а не около него. Можеше да се каже, че лежи само на част от гърба си, а дупето й беше във въздуха. Ръцете ми притискаха горната й част надолу и в момента имах чувството че аз командвам и за секунда взех надмощие над нея. Натиснах силно надолу и тя усети как навлязох рязко, докрай. Сега щях да я накарам да ме заобича повече. Да заобича това зверче. Доближих се, за да се наслаждава на раната ми, а крачетата и стърчаха от раменете ми. Беше свита под мен, но това което усещаше най-добре беше, че не спирах да се движа. Целунах я, като вплетох език в нейния и дори усетих, че при всяко движение леко се отърквах и в клиторчето й. Натиснах я силно надолу, като навлязох в нея и ръцете ми притиснаха нейните към леглкото. Нежно прокарах острите си зъби по долната й устна и след това натиках езика си вътре, като се надявах това да и хареса...
Върнете се в началото Go down
Моргана Флетчър
Queen of Hybrids
Queen of Hybrids
Моргана Флетчър


Брой мнения : 111
Join date : 21.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyСъб Апр 28, 2012 5:12 pm

+18

Не бях много съгласна той да доминира, но очевидно не ми остави никакво право на избор и в един подобен момент, това можеше да ми повлияе само положително. Захапах леко езика му, като не осъзнавах, че бях започнала да се съобразявам с него, но за жалост всички имахме подобни моменти на слабост, когато се размекнехме. Движенията ми започнаха да стават все по-нежни и отдадени, като го галех по гърба, но в един момент той започна да се променя ... отново. Кожата му стана мека и нежна, ноктите от ръцете му изчезнаха, а езичето ми преминаваше между устните му без проблем, защото вече не ми пречеха острите му зъби.
Спрях го за момент и го накарах да ме погледне. Очите му бяха толкова красиви, лицето му беше така изящно и покрито със ситни лунички. Погалих го много внимателно и любящо по бузата, а той можеше да види колко уязвима бях в момента ... нещо, което не се виждаше всеки ден, но за жалост щеше да изчезне веднага, след като всичко това свършеше.
Отново го придърпах към себе си, целувайки го така чувствано, че телата и на двама ни изтръпнаха, а пениса му започнала да пулсира в мен, което ми даде знак, че скоро щеше да изпита онова върховно удоволствие, с което беше дарил мен преди малко.
Върнете се в началото Go down
Джаксън
Хибриди
Хибриди
Джаксън


Брой мнения : 73
Join date : 22.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyСъб Апр 28, 2012 5:24 pm

+18

Прилива на удоволствие в тялото ми. Това да я задоволявам така, както малцина го правеха. Това, че аз командвах накара тялото ми да изпита невероятен екстаз и бавно да се върна в нормалната си форма. Усетих как Кралицата се любуваше на красотата ми, но тогава и забавих движението си, защото знаех какво ще последва и не знаех дали ще е най-добрата ми идея да свърша в нея, но не се замислих. Вместо да спра и да не стигна до финал тялото ми се задвижи бавно и нежно, като тя го усещаше. Пениса ми претрепна няколко пъти и накрая в тялото й се разпространи спермата ми. Бях новак и не знаех какво обича, но и не ме интересуваше в момента. Тялото ми действаше вместо мен. Притиснах я към леглото и тя усети как плочките и стегнатите ми гърди се долепиха до нейните. Извъртях леко глава, като я целунах и знаех, че това ще е края и повече няма да ме пожелае, но исках да се възползвам докрай. Погледнах я в очите и без да казвам нищо отпуснах захвата си, но останах прилепен и все още в нея.
Върнете се в началото Go down
Моргана Флетчър
Queen of Hybrids
Queen of Hybrids
Моргана Флетчър


Брой мнения : 111
Join date : 21.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyСъб Апр 28, 2012 7:46 pm

Останах втренчена в него, като устните ми бяха леко отворени и дишах тежко. Не знаех какво да кажа, затова реших да си замълча, защото можех единствено да разваля момента и да го накарам да си тръгне, а ми харесваше да гледам право в очите му. Дълго време просто го галех, а той не се отдръпна от мен ... харесваше ми и честно казано, понякога ми липсваше да се държа така с някой. Надигнах се и го целунах нежно, а той ми се отдаде, но не можех да променя едно нещо в мен ... просто обичах да командвам.
- Легни до мен.
Рядко използвах изрази от сорта на ... "Няма ли да ти е по-удобно до мен" или "Желаеш ли да легнеш и да останеш до мен". И все пак той не се поколеба. Изпълни това, което му казах, а аз просто му обърнах гръб и легнах по корем. От страни изглеждаше странно, защото го бях накарала да остане в леглото ми, но не го докосвах ... дори не го гледах. Бях легнала по корем, като дори не се бях завила.
Върнете се в началото Go down
Джаксън
Хибриди
Хибриди
Джаксън


Брой мнения : 73
Join date : 22.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyНед Апр 29, 2012 10:52 am

Изпълних командата й да се излегна до нея, но тя ми обърна гръб. Тогава тя усети как нежно и бавно започнах да галя тялото й с ръка, като преминавах от раменете до кръстчето й. Накрая ръката ми се спря на дупето й. Бях се отпуснал така, като реших, че трябва да я завия. Пресегнах се и придърпах една лека завивка, която прикри телата ни, а тогава тя усети как ръката ми отново се спусна надолу и я положих върху дупето й. Исках да съм близо до нея и за това долепих голото си тяло до нейното. Не се отпуснах, за да не и натежа и тогава тя усети как я целунах по рамото. Исках да усети това, което изпитах и да знае, че ми харесва че ме командва. Доближих се до ушето й и казах това, което исках да й споделя:
-Кралице. Имам молба към вас! Ще ми помогнете ли да се науча да контролирам това, в което се превърнах? - след тези думи преглътнах. Молех я за нещо толкова опасно, но го направих защото знаех че може би тя е единствената, която може да ме опитоми. Преглътнах и просто облегнах нежно брадичката си на рамото й и зачаках да чуя отговора й или въобще.. дали ще ме погледне.
Върнете се в началото Go down
Моргана Флетчър
Queen of Hybrids
Queen of Hybrids
Моргана Флетчър


Брой мнения : 111
Join date : 21.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyНед Апр 29, 2012 7:19 pm

Нямах намерение да му давам отговор в момента, а и може би все още не бях окончателно решила, затова просто дадох леко назад, за да се притисна още повече в тялото му и затворих очите си. Чувствах се отпаднала и имах нужда от малко почивка, затова почти веднага заспах. Не му обърнах повече внимание ... нещо, което не трябваше да го притеснява, защото правех така с почти всеки. Издишах спокойно и след няколко минути вече спях дълбоко и не чувах почти никакви звуци, но въпреки това можех да усетя веднага някои неща, които бяха от значение за мен, като например моя любим крал и да изритам малкия веднага от леглото.
Върнете се в началото Go down
Джаксън
Хибриди
Хибриди
Джаксън


Брой мнения : 73
Join date : 22.04.2012

Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 EmptyНед Апр 29, 2012 7:52 pm

Усетих, че кралицата заспа. Отпуснах се до нея, но не заспивах. Бях наострил сетивата си, ако трябва да скоча и да се облека веднага. Внимавах за неща от сорта да не ни спипат двамата. Притеснявах се Мери да не влезе.. или онази мутра.. а ако Неферет го направеше сигурно бях мъртъв, но вместо да продължа да се притеснявам и да преча на кралицата след около половин час заспах долепен до нея и усещаш перфектното и тяло. Преглътнах и след секунда вече бях в света на сънищата. Където двамата с Кралицата бягахме от двореца.. Откраднахме една кола и потеглихме на някъде.. щяхме да обикаляме света.. това беше глупав сън, който беше прекъснат от... може би от някой звук или просто се събудих.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кралските покои - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралските покои   Кралските покои - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кралските покои
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Тайните покои на Краля +18
» Тайните покои на Кралицата +18

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Фантазия? Не ,това е чиста реалност :: Замъка на Хибридите-
Идете на: