Фантазия? Не ,това е чиста реалност
Фантазия? Не ,това е чиста реалност
Фантазия? Не ,това е чиста реалност
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фантазия? Не ,това е чиста реалност


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кралици
Алона Фрей
Бели Вампири
Изоставената къща край езерото... 1-27
Елина Фрей
Черни Вампири
Изоставената къща край езерото... 2-13
Моргана Флетчър
Хибриди
Изоставената къща край езерото... 6-84
Latest topics
» Нашите приятели
Изоставената къща край езерото... EmptyСъб Май 26, 2012 3:22 pm by Стайлс

» Станете наши приятели
Изоставената къща край езерото... EmptyСъб Май 19, 2012 11:33 am by byh4o

» Изоставената къща край езерото...
Изоставената къща край езерото... EmptyСря Май 02, 2012 9:32 am by Стайлс

» Кралските покои
Изоставената къща край езерото... EmptyНед Апр 29, 2012 7:52 pm by Джаксън

» Лабиринта в подземието
Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 12:44 pm by Джаксън

» Езерото
Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 8:43 am by Стайлс

» Трапезарията
Изоставената къща край езерото... EmptyЧет Апр 26, 2012 6:09 pm by Моргана Флетчър

» Пещерата до езерото
Изоставената къща край езерото... EmptyЧет Апр 26, 2012 5:48 pm by Елина

» Скалите
Изоставената къща край езерото... EmptyЧет Апр 26, 2012 5:45 pm by Елина

Top posters
Моргана Флетчър
Изоставената къща край езерото... Vote_lcapИзоставената къща край езерото... Voting_barИзоставената къща край езерото... Vote_rcap 
Алона Фрей
Изоставената къща край езерото... Vote_lcapИзоставената къща край езерото... Voting_barИзоставената къща край езерото... Vote_rcap 
Стайлс
Изоставената къща край езерото... Vote_lcapИзоставената къща край езерото... Voting_barИзоставената къща край езерото... Vote_rcap 
Елина
Изоставената къща край езерото... Vote_lcapИзоставената къща край езерото... Voting_barИзоставената къща край езерото... Vote_rcap 
Джаксън
Изоставената къща край езерото... Vote_lcapИзоставената къща край езерото... Voting_barИзоставената къща край езерото... Vote_rcap 
Rose-Ray Blue.
Изоставената къща край езерото... Vote_lcapИзоставената къща край езерото... Voting_barИзоставената къща край езерото... Vote_rcap 
Agatha.
Изоставената къща край езерото... Vote_lcapИзоставената къща край езерото... Voting_barИзоставената къща край езерото... Vote_rcap 
Венера
Изоставената къща край езерото... Vote_lcapИзоставената къща край езерото... Voting_barИзоставената къща край езерото... Vote_rcap 
Sally Clermon
Изоставената къща край езерото... Vote_lcapИзоставената къща край езерото... Voting_barИзоставената къща край езерото... Vote_rcap 
Hero.
Изоставената къща край езерото... Vote_lcapИзоставената къща край езерото... Voting_barИзоставената къща край езерото... Vote_rcap 

 

 Изоставената къща край езерото...

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyЧет Апр 26, 2012 5:42 pm

Изоставената къща край езерото... 1745083-abandoned-house-by-beautiful-lake-side
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 8:49 am

Бутнах вратата и влязох спокойно сякаш къщата беше моя.

-Амии и да има камина трябва да си махнем дрехите, защото са подгизнали.

Знаех, че има камина.Запалих я.Стаята беше в много добро състояние.По някаква случайност имаше и одеала на дивана.

-Почвай да се събличаш.-засмях се.-Върху теб дрехите ще изсъхнат по трудно казах докато си разресвах косата с пръсти.
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 8:51 am

Влязохме в къщичката.. не беше зле, а след това чух командата. Съблякох се бавно и останах само по мокрите ми боксерки, като прикривах с една ръка тялото си, а с другата.. ами.. боксерките и казах:
-Все още е студено... - и се огледах, като имах за идея да потърся одеяло и не знаех как тя ще приеме голотата ми..
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 8:55 am

Обърнах се и го видях..

-Хм къде го кри това тяло до сега..-е това си беше комплимент.

Ама ми стана смешно как се криеше.

-Ей.. срамежливко!-подразних и започнах да свалям дънките си без капка страм, а след това свалих и мокрият потник..

Погледнах го да видя реакцията му и му подхвърлих едно одеало.

-Ето!Ако толкова те е страм, но аз не виждам от какво..-и отново се усмихнах сладко.
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 9:02 am

Стоях и гледах как се съблича, а след това тя ми даде едно одеяло. Загънах се с него и бавно се обвих на земята, като казах:
-Ако ти е студено.. и няма друго одеяло.. може.. да дойдеш при мен.. - и направих жест с ръка, който повдигна одеялото и й направи място, ако иска да се настани.
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 9:21 am

-Ако ти е студено.. и няма друго одеяло.. може.. да дойдеш при мен.. Не чаках втора покана и седнах на земята до камината и се завих с неговото одеало.

-Трябва да проверя дали тази къща се продава.Много ми харесва.-казах загледана в пламъчетата в камината.

-Започна ли да се стопляш?-попитах и леко докоснах ръката му за да проверя.
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 9:25 am

Замръзнах, когато тя седна до мен. Гледах в камината, когато усетих ръката й, която проверяваше дали ми е топло. Тялото ми изгаряше от жега, като казах;
-Ами.. да.. така де.. няма да откажа да се стопля още.. дори да се поизпотя .. - и не спирах да гледам гърдите й.
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 9:34 am

Засмях се като забелязах накъде гледа.Доближих се още и с пръст надигнах брадичката му за да ме погледне в очите.

-Знаеш ли това одеало не топли, защото аз измръзвам.-леко долепих длан до бузата му и той усети колко сдудена беше ръката ми, но не знаеше истинската причина и се заблуди, че наистина ми е студено..
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 9:46 am

Погледнах я, като направих една доста сладко объркана физиномия и казах:
-А? - но когато усетих ръката й допълних:
-Ами.. как искаш да те стопля? - след това без да се замислям.. ръката ми се плъзна и я прегърнах, като я държах с длан за едното рамо. Усмихнах се и допълних:
-Защото.. мисля, че.. ти трябва много повече от прегръдка.
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 9:50 am

-Защото.. мисля, че.. ти трябва много повече от прегръдка.

Погледнах го и прехапах долната си устна.

-Ъм.. не знам как по друг начин, ако ти знаеш...-погледнах го с най-невинната физиономия, която можех да направя..

Усетих колко горещо беше тялото му , когато ме прегърна и се уверих, че се беше стоплил даже много повече от необходимото..
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 9:53 am

Не спирах да гледам тялото й и казах:
-Ами.. с движение.. - след което я погледнах в очите и допълних:
-Така де.. аз.. такова.. - преглътнах и допълних:
-Нямам впредвид нещо, което може да не ти хареса.. - издишах и допълних:
-Ако искаш мога да взема още дървета за камината.. или.. - тогава се престраших.. ръката ми се доближи до тялото й и казах:
-Да те затопля от.. вътре..
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 10:00 am

-Ммм има достатъчно дървета в камината.

Усетих как се пристраши да ме докосне.Ръката му неуверено се спусна по тялото ми.Беше странно, никога до сега не бях срещала такова момче.Всички бяха нетърпеливи.. на моменти нахални и груби по някога.

-Убедена съм, че ще ми хареса...-казах тихо и сложих ръка на рамото му като леко се извъртях за да съм пред него ,а не до него..
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 10:05 am

Ръката ми стоеше на стомахчето й и сякаш се чудеше "Да вляза или да не вляза" но накрая загледах очите й и тя изглеждаше по-спокойна от мен.. плъзнах я надолу и тя бавно влезе в гащичките й, като пръстчетата ми се плъзнаха между краката й. Отворих уста и издишах, защото само това ме накара да се възбудя и се надявах тя да не го усети, защото беше много близо до ръката й и можеше да се отврати от него. Преглътнах и започнах да движа пръстчета, за да я галя и от любопитство попитах:
-Харесва ли ти?
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 10:11 am

Затворих очи..

-Мхмммм..-въздъхнах тихо и започнах да целувам врата му.Целувах го жадно, само дано не станеше гаф, защото усещах пулсиращата във вените му, гореща кръв...

-Много време ти отне ...-реших да бъда смела и го целунах по устните..Това винаги ми е някак по-интимно от секса, защото честно казано ми се беше случвало да правя с някой, който дори не съм целувала по устните.Хареса ми целувката и се чудех дали и с него е така...
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 10:18 am

Пръстчетата ми продължиха да я галят, като усетих целувката й. Усмихнах се и казах:
-Ами.. аз.. - след това леко се изчервих и допълних:
-Съжалявам.. - като се извинявах за закъснението си, но след това допълних:
-Бързата работа.. срам за.. майстора... - след тези думи едното ми пръстче премина по най-възбуждащата й част и бавно навлезе в нея, а тя усети как нежно я целувах по вратлето.
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 10:25 am

-Ммм -само това можех да кажа.

-Извинен си...-захапах леко врата му, но съвсем леко без дори да остане следа.Бях успяла да се науча да се контролирам и да не разкъсвам всичко живо, което се доближеше до мен.

Пръстите му ме подлудяваха... Екстаза и възбудата минаха като лек ток по цялото ми тяло.

Пръстите ми знаеха какво трябва да направят, но първо се свалих боксерките му и започнах много уверено да го докосвам.Знаех, че му харесва.. личеше си по доволната усмивка по лицето му..
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 10:29 am

Усетих ръката й по пениса си и й казах:
-Аз.. аз.. - притесних се, но тогава тя усети как забързах движенията си. Изведнъж пръстчетата ми станаха две.. навлизах с два пръста в нея, като се надявах това да и хареса, но докато правех това нейните ме подлудиха. Възбудих се още повече и я погледнах, като казах:
-Искам... те.. - без да знам защо казах това просто го.. знаех, но преди това щях да я накарам да свърши само с пръстчета.. така щеше да е по-чувствителна отдолу и да и хареса още повече..
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 5:36 pm

Toй движеше пръстите си все по-бързо, нямаше как да не свърша.. Това, което правеше ме подлудяваше.

-Искам... те..-каза той и това ме накара да впия устни в неговите по най-страстният начин.Езика ми се завъртя около неговоят и май нямаше нужда да го казвам наглас за да разбере ,че и аз го искам.

Бутнах го назад за да легне на одеалото и се настаних върву него като започнах да целувам устните, брадичката и врата му..
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 5:42 pm

Тя ме бутна върху одеялото и се излегна върху мен, като започна да си играе с вратлето ми. Това ме възбуди още повече, но не мисля че имаше на къде да се ходи. Пръстчетата ми продължиха да я галят, като навлизаха колкото се може повече. Погледнах я в очите и казах:
-Моля те.. накрай ме... да.. свърша.. накарай ме.. да искам да свърша.. - след тези думи тя усети как другата ми ръка се плъзна и обхвана гърдата й. Започнах да я мачкам и допълних:
-Прави каквото искаш с мен!
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 5:53 pm

Свалих последното останало бельо от тялото си и се наместих удобно върхо него и докато проникваше в мен изстенах леко в ухото му и продължих да го целувам по врата като се движех много бавно върху него.

Наведох се и отново за пореден път опитах устните му.Целувах го жадно и леко захапвах долната му устна..

-Моля те.. накрай ме... да.. свърша.. накарай ме.. да искам да свърша.. -усетих как ръката му мина по тялото ми.

Започнах да се движа малко по-бързо и наистина имах чувство, че тялото ми ще екплодира..
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 6:00 pm

Усещах как тя се задвижва по-бързо върху мен, а аз навлизах докрай в тялото й. Издишах тежко и казах:
- О да... точно.. така.. - когато захапа устната ми аз използвах моите, за да я целунах.. Обърнах езичето й с тях и го засмуках, а двете ми ръце стиснаха гърдите й, като започнаха да ги мачкат. Погледнах я и допълних:
-Ти си.. моята.. сладка.. палавница.. - и след тези думи усети как извих тялото си, за да навляза на дълбоко.
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 6:09 pm

-Ти си.. моята.. сладка.. палавница.. - и след тези думи усетих как изви тялото си, за да навлязе на дълбоко.

Усетих сладка болка и приятна топлина премина през студеното ми тяло.

-Даа.. точно така...-казах и за първи път погледите ни се засякоха докато правехме секс..

Сменихме позата само като се завъртяхме и сега той беше върху мен и можеше да определя темпото, аз аз прокарах пръсти по широкият му гръб и леко забих нокти в кожата му...
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 6:23 pm

Тогава тя усети как забързвах и забързвах. Движех се много палаво и дори се притисках докрай в нея, за да мога да усетя че наистина съм натикал целия си пенис в нея. Погледнах я в очите и казах:
-Искам.. да крещиш името ми.. да ме желаеш.. - след тези думи преглътнах и допълних:
-Да бъда твоя малък палавник.. - усетих ноктите й по гърба си, но това ме възбуди още повече и тя усети как със много рязко и тласкащо движение навлязох в нея и усещах, че при следващото може би ще свърша..
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 7:12 pm

-Искам.. да крещиш името ми.. да ме желаеш.. - след тези думи допълни:
-Да бъда твоя малък палавник...


Усетих как направи едно рязко и тласкащо движение.

-Желая те...много... искам да си мой...-ей това последното не знам наистина защо го казах.

Той ставаше все по бърз и рязък и от устните ми започнаха да излизах въздишки, стенания и викове на наслада.На някой по-силен тласък дори изричах името му както ми беше казал да направя, а с целувки му показвах колко силно го желаех..
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... EmptyПет Апр 27, 2012 9:41 pm

+18
Но вече не можех да издържа. Притиснах се силно в нея и свърших. Спермата ми се разпространи в тялото й, а аз я целунах. Погледнах я в очите и допълних:
-Желая те.. още те желая.. - след това преглътнах и допълних:
-Искам да те чукам..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Изоставената къща край езерото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Изоставената къща край езерото...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Езерото
» Пещерата до езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Фантазия? Не ,това е чиста реалност :: Лондон, столица на Великобритания. :: В покрайнините на града ...-
Идете на: