Фантазия? Не ,това е чиста реалност
Фантазия? Не ,това е чиста реалност
Фантазия? Не ,това е чиста реалност
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фантазия? Не ,това е чиста реалност


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кралици
Алона Фрей
Бели Вампири
Изоставената къща край езерото... - Page 3 1-27
Елина Фрей
Черни Вампири
Изоставената къща край езерото... - Page 3 2-13
Моргана Флетчър
Хибриди
Изоставената къща край езерото... - Page 3 6-84
Latest topics
» Нашите приятели
Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyСъб Май 26, 2012 3:22 pm by Стайлс

» Станете наши приятели
Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyСъб Май 19, 2012 11:33 am by byh4o

» Изоставената къща край езерото...
Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyСря Май 02, 2012 9:32 am by Стайлс

» Кралските покои
Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyНед Апр 29, 2012 7:52 pm by Джаксън

» Лабиринта в подземието
Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyПет Апр 27, 2012 12:44 pm by Джаксън

» Езерото
Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyПет Апр 27, 2012 8:43 am by Стайлс

» Трапезарията
Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyЧет Апр 26, 2012 6:09 pm by Моргана Флетчър

» Пещерата до езерото
Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyЧет Апр 26, 2012 5:48 pm by Елина

» Скалите
Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyЧет Апр 26, 2012 5:45 pm by Елина

Top posters
Моргана Флетчър
Изоставената къща край езерото... - Page 3 Vote_lcapИзоставената къща край езерото... - Page 3 Voting_barИзоставената къща край езерото... - Page 3 Vote_rcap 
Алона Фрей
Изоставената къща край езерото... - Page 3 Vote_lcapИзоставената къща край езерото... - Page 3 Voting_barИзоставената къща край езерото... - Page 3 Vote_rcap 
Стайлс
Изоставената къща край езерото... - Page 3 Vote_lcapИзоставената къща край езерото... - Page 3 Voting_barИзоставената къща край езерото... - Page 3 Vote_rcap 
Елина
Изоставената къща край езерото... - Page 3 Vote_lcapИзоставената къща край езерото... - Page 3 Voting_barИзоставената къща край езерото... - Page 3 Vote_rcap 
Джаксън
Изоставената къща край езерото... - Page 3 Vote_lcapИзоставената къща край езерото... - Page 3 Voting_barИзоставената къща край езерото... - Page 3 Vote_rcap 
Rose-Ray Blue.
Изоставената къща край езерото... - Page 3 Vote_lcapИзоставената къща край езерото... - Page 3 Voting_barИзоставената къща край езерото... - Page 3 Vote_rcap 
Agatha.
Изоставената къща край езерото... - Page 3 Vote_lcapИзоставената къща край езерото... - Page 3 Voting_barИзоставената къща край езерото... - Page 3 Vote_rcap 
Венера
Изоставената къща край езерото... - Page 3 Vote_lcapИзоставената къща край езерото... - Page 3 Voting_barИзоставената къща край езерото... - Page 3 Vote_rcap 
Sally Clermon
Изоставената къща край езерото... - Page 3 Vote_lcapИзоставената къща край езерото... - Page 3 Voting_barИзоставената къща край езерото... - Page 3 Vote_rcap 
Hero.
Изоставената къща край езерото... - Page 3 Vote_lcapИзоставената къща край езерото... - Page 3 Voting_barИзоставената къща край езерото... - Page 3 Vote_rcap 

 

 Изоставената къща край езерото...

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyЧет Апр 26, 2012 5:42 pm

First topic message reminder :

Изоставената къща край езерото... - Page 3 1745083-abandoned-house-by-beautiful-lake-side
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyСъб Апр 28, 2012 6:56 pm

+18
Прегърнах я и казах;
-Няма нищо.. да си починем.. - отпуснах се на дивана, като тя беше върху мен. Погалих я по тялото, като накрая просто станах и я оставих сама на дивана. Взех одеялото и се излегнах върху нея. Загънах ни и казах:
-Но поне знам какво мога да правя аз. - мушнах се под завивката и с целувки стигнах до най-нежното и място. Усмихнах се доволно и тя усети как езичето ми се заигра там отдолу.
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyСъб Апр 28, 2012 7:07 pm

Харесваше ми, но наистина исках почивка, а да ме накара отново да се възбуждам и да подлудява тялото ми не беше типа почивка който исках.

-Ела.. дръпнах го към мен.

Реших да го изпитам.Нещо, което попринцип правех с момчетата, които привличаха вниманието ми.

-Хайде ела, искам просто да полежиш до мен..-погледнах го с мил поглед.

Ако приемеше значи не ме използваше само за секс и всички неща, които каза бяха исктина, но ако си намереше оправдание просто доказваше , че е като другите мъже, които използваха тялото ми и щом получеха каквото искат просто си тръгваха..
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyСъб Апр 28, 2012 7:09 pm

Повдигнах се и накрая се подадох от завивката, като мишка. Огледах се и казах:
-Аз май трябва да си ходя - и след като видях физиономията й я посочих и казах:
-Хвана се! - излегнах се до нея, като единият ми крак я обгърна, а след това и ръката ми. Носът ми беше на нивото на вратлето й. Загледах я и казах:
-Та.. хареса ли ти? - и се усмихнах с едно любопитно изражение.
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyСъб Апр 28, 2012 7:45 pm

-Аз май трябва да си ходя.

Изгледах ги някак , не знам точно как но той се засмя и каза.

-Хвана се! - излегна се до мен, като единият му крак ме обгърна, а след това и ръката му. Загледах ме и каза:
-Та.. хареса ли ти?


-Да.., а на теб?-казах докато го гледах в очите.

-Наистина мислех, че ще си тръгнеш.-казах и се притиснах в него.
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyСъб Апр 28, 2012 7:49 pm

Погледнах я в очите и казах:
-Дам.. хареса ми и.. - след тези думи започнах да правя едни движения с пръстче по тялото й. Погледнах я и допълних:
-Няма да си тръгна, докато.. докато.. не знам.. докато не можем да си кажем имената от толкова секс и.. не знам.. ласки.. - после я погледнах и допълних:
-Но.. стига толкова с този секс.. какво ще правим след това ? - и я загледах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyСъб Апр 28, 2012 8:07 pm

-Мм хайде да се изкъпем.

Първо трябваше да намерим банята.Качихме се на вторият етаж.Нямаше вана, а и беше малка, но поне имаше топла вода.

-Идваш ли?-извиках го.
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyСъб Апр 28, 2012 8:09 pm

Последвах я и след като пуснахме душа я притиснах под топлата вода. Започнах да я целувам и казах:
-Права си.. един душ ще ни ободри.. - след тези думи я целунах отново и попитах:
-Ще се видим ли отново?
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyСъб Апр 28, 2012 8:28 pm

-Ще се видим ли отново?

И ето дойде момента на неудобните въпроси ..

-Ъм.. от нас зависи, ти искаш ли?-попитах и го погледнах в очите като обвих ръце около врата му.

Гледах го въпросително и очаквах да чуя някакъв отговор..
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyНед Апр 29, 2012 8:31 am

Свих устни и направих поредната смешна физиономия, кимнах одобрително и казах:
-Ами-и-и.. ако нямаш нищо против - преглътнах и след това я загледах, като направо се изказах:
-Може би ще се видим някой друг път.. - след това се усмихнах и някак си.. гледах да избягам от темата, ако тя не иска да се виждаме и ме сметне за идиот:
-И ако съдбата ни е отредила.. вярваш ли в съдбата?
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyНед Апр 29, 2012 8:54 am

- Нямам нищо против да се видим отново.. дори искам..-признах и му се усмихнах.

-И ако съдбата ни е отредила.. вярваш ли в съдбата?

-Не.. за това нека не оставяме следващата си среща в нейните ръце..

Не вярвах в съдбата.Тя беше глупаво извинение за слабите.Те я обвиняваха за всичко, което се случваше в живота им.Силните хора вземаха живота си в ръце и не оставяха нищо на съдбата и случайността.

-Може първата ни среща да е била наистина съдба, нека не чакаме съдбата пак да ни срещне , защото може и да не стане..-казах и хванах косата си като изцедих водата от нея, а след това тръгнах към една стая.Беше спалня и се предполагаше да има хавлии някъде из гардероба.
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyНед Апр 29, 2012 5:48 pm

Взех една кърпа и се прикрих с нея. Усмихнах се и казах:
-Ами добре.. нека.. си направих хубава втора среща.. - след тези думи преглътнах и допълних:
-Така де... иска ми се .. да се срещнем отново.. но не мисля да е .. скоро.. иска ми се.. да.. - почесах се и допълних:
-Да не си омръзнем един на друг..
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyНед Апр 29, 2012 7:22 pm

-Така де... иска ми се .. да се срещнем отново.. но не мисля да е .. скоро.. иска ми се.. да..

-Да не си омръзнем един на друг..

-Мм искаш да кажеш, че ако прекараш няколко дни с мен ще ти омръзна така ли?-попитах докато попивах мокрото си тяло с кърпата.
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyНед Апр 29, 2012 8:00 pm

Погледнах я и казах:
-Еми.. да.. не.. ох.. не знам.. - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Сигурно.. затворени тук.. ще ни писне от.. секса и.. просто.. от присъствието на другия.. сигурен съм.. - след тези думи прокарах ръка през косата си и попитах:
-Не смяташ ли така?
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyНед Апр 29, 2012 9:37 pm

-Сигурно.. затворени тук.. ще ни писне от.. секса и.. просто.. от присъствието на другия.. сигурен съм.. - след тези думи прокарах ръка през косата си и попитах:
-Не смяташ ли така?

-Не знам... не съм оставала с момче повече от 7-8 часа ... но що казваш.. ти ще решиш кога да е следващата ми среща.

Случайно отворих едно чекмедже и намерих страхотна нощница.Черна, дълга, сатенена, с тънки презрамки и много нежна дантела.

-Ще останеш ли поне още малко?-казах неуверено докато стоях пред голямо старо огледало и разрезвах сългата си коса.
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyПон Апр 30, 2012 12:08 am

Доближих се и реших да я предизвикам. Прокарах ръце по раменете й и казах:
-Накарай ме! - след това се приближих, като се наведох и тя усети как започнах да я целувам от рамото към ухото и накрая й прошепнах:
-Накарай ме да остана.. искам да ме накараш!
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyПон Апр 30, 2012 2:41 pm

Усетих устните му по рамото ми и се усмихнах ...

-Ако искаш ще останеш.. и без да те карам.

Той започваше да си играе с мен и това не ми харесваше много.Не бях свикнала да се моля на някой за каквото и да е било.., а и ако останеше той можеше само да спечели от това и той го знаеше много добре, но май му харесваше да е по-силният и някой да го умолява.

-Знаеш ,че искаш да останеш и кажи ми как да те накарам ..-леко си преместих ръката за да падне презрамката на нощницата и отместих косата си на една старана и рамото ми остана голо.Продължавах да стоя с гръб към него.

-Колко време беше най-дългата ти връзка?-попитах и наклоних леко главата си на една страна , защото в момента той ме целуваше по шията..
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyПон Апр 30, 2012 4:08 pm

Прокарах ръка по краката й и продължих с целувките по вратлето й. Галех я нежно с върховете на пръстчетата си, като чух въпроса. Усмихнах се и казах:
-Николко.. никога не съм имал връзка.. - след тези думи я притиснах в себе си и попитах:
-А твоята?
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyПон Апр 30, 2012 5:46 pm

- Ъм.. и аз не съм имала.-завъртях се и го погледнах.

-Не си падам по тези неща.-това ми беше нещо като управдание ,а истината беше ,че се страхувах.Страхувах се да допусна някой до себе си, беше ме страх, че ще ме нарани.

-Много ще ти ходи една сериозна връзка.-засмях се леко.- Може би трябва да поговориш с онова момиче...

Очите ми се спряха върху устните му и казах.

-Аз дори бих се влюбила в момче, което прави такъв страхотен секс, като теб..-казах го така, че изкарах влюбването най-лошото нещо на света.

Прехапах долната си устна като не спирах да гледам неговите устни..
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyПон Апр 30, 2012 8:28 pm

Усмихнах се и казах:
-Еми.. вече не мисля да говоря с нея.. - след това се доближих до нея и казах:
-Аз ще мисля само за страхотния секс, който мога да доставя.. - погалих я с ръка и допълних:
-А аз се надявам да срещнеш момчето, което прави още по-страхотен секс.. - след тези думи я загледах и осъзнавах, че може би не искам връзка с нея..
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyПон Апр 30, 2012 10:54 pm

-А аз се надявам да срещнеш момчето, което прави още по-страхотен секс..

-Ами надявам се да го срещна..-казах и отново се обърнах с гръб към него.Беше ми малко неловко.

Краката ме боляха и чак след страхотния душ го усетих, когато тялото ми се отпусна.Седнах на леглото и казах.

-Моля те облечи се, защото ако постоиш още малко по хавлия ще ти се случи случка..-''заплаших'' го и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyПон Апр 30, 2012 10:57 pm

Усмихнах се и казах:
-Не ме е страх.. - след което се доближих и казах:
-Дори.. ще сваля хавлията.. - и след секунда бях без нея. Навих я и казах:
-Дори мога да я използвам за защита.. - и се усмихнах доволно, като се размятах гол пред нея и попитах:
-Та.. за каква случка говореше?
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyВто Май 01, 2012 1:35 am

Той нахна хавлията си.

-Та.. за каква случка говореше?


Реших да го изплаша.Настаних се удобно на голямото легло и казах.
-Хмм каква случка ли?Ами например да те заключа тук и да не те пусна да си тръгнеш.-заиграх се с един кичур коса.
-Ела ,леглото е много удобно.-усмихнах му се леко перверзно.
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyВто Май 01, 2012 8:48 pm

Усмихнах се и казах:
-Звучи ми дори.. много добре.. - след което се доближих до нея и застанах точно пред лицето й. Почесах се по главата и казах:
-Но.. какво ще правиш с мен, след като ме заключиш тук.. - и зачаках да видя реакцията й.
Върнете се в началото Go down
Елина
Кралица § Админ Черни Вампири
Кралица § Админ Черни Вампири
Елина


Брой мнения : 98
Join date : 20.04.2012
Age : 29

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyСря Май 02, 2012 8:03 am

-Всичко!... и ще чакам да ми омръзнеш..-казах напомняйки му неговоте думи..

Погледнах го, а той се беше надвесил над мен, усмихнах се и се преместих в другия край на леглото за да му направя място.

-Е ти решаваш!-потупах леко свободното място до мен.
Върнете се в началото Go down
Стайлс
Хора
Хора
Стайлс


Брой мнения : 107
Join date : 21.04.2012

Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 EmptyСря Май 02, 2012 9:32 am

Бавно се излегнах до нея и казах:
-Еми.. избирам си.. да правиш Всичко с мен... и искам да започнеш.. сега! - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Или.. си твърде изморена за да правиш нещо? - и я загледах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща край езерото...   Изоставената къща край езерото... - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Изоставената къща край езерото...
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Езерото
» Пещерата до езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Фантазия? Не ,това е чиста реалност :: Лондон, столица на Великобритания. :: В покрайнините на града ...-
Идете на: